Intuit aktualizuje produkty podatkowe na czas wakacji

Udostępnij:

Sezon podatkowy już prawie za nami, a reformy wprowadzone w ciągu ostatniego roku skomplikowały sprawy dla profesjonalistów podatkowych, którzy muszą przygotować siebie i swoich klientów do działania. W ciągu ostatnich kilku dni firma Intuit ogłosiła kilka aktualizacji swoich podstawowych produktów podatkowych, które mają na celu osiągnięcie tych celów.

Zarówno ProSeries jak i Lacerte będą miały kilka nowych funkcji. Profesjonalne wersje każdego z nich pozwolą doradcom podatkowym szybciej uzyskać odpowiedzi na pytania, a także będą mogli spersonalizować i zintegrować dokumenty, aby lepiej służyły ich potrzebom i zwiększyć bezpieczeństwo danych.

Dołącz do naszej listy mailingowejPodaj

swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera i otrzymywać co tydzień to, co najlepsze w AccountingWEB.Wpisz adres e-mail * Wpiszadres e-mail
Zapisz się

ProSeries będzie również oferował takie funkcje jak Undo/Redo, ułatwiające szybkie poprawianie błędów. Zwroty mogą być teraz zablokowane, aby nie zmieniały się podczas pracy nad nimi, a wersja profesjonalna rozszerzyła zakres standardowych listów do klientów o jeden w języku hiszpańskim i list korygujący, aby wymienić tylko kilka.

Lacerte, w międzyczasie, został ulepszony pod względem funkcji nawigacyjnych. Intuit dodał nowe zakładki, aby pomóc profesjonalistom podatkowym uniknąć przewijania licznych formularzy. E-filing może być wypełniony w tym samym czasie przez więcej niż jednego użytkownika i można teraz złożyć wiele formularzy dla tego samego klienta.