Bloomberg's Workflow Automation dla środków trwałych

Udostępnij:

Bloomberg Tax & Accounting udostępnił Workflow Automation, rozszerzenie do rozwiązania Bloomberg Tax Fixed Assets, które zasadniczo automatyzuje trudny i podatny na błędy proces ręcznego wprowadzania danych do przetwarzania transakcji na środkach trwałych zarówno dla księgowości finansowej jak i podatkowej.

Workflow Automation dla Bloomberg Tax Fixed Assets został stworzony, aby zapewnić usprawniony proces importu złożonych i dużych ilości danych o środkach trwałych w wielu formatach i z różnych źródeł. Prosty, przypominający kreator, zautomatyzowany proces importu pozwala użytkownikom na łatwy przegląd danych dotyczących środków trwałych oraz szybkie i łatwe wprowadzanie poprawek.

To ulepszenie jest konfigurowalne zarówno dla połączeń bezpośrednich, jak i transferów opartych na plikach i eliminuje potrzebę korzystania z narzędzi innych firm. Nowy zautomatyzowany proces został również zaprojektowany w celu zmniejszenia liczby błędów poprzez wyeliminowanie potrzeby ręcznego wprowadzania danych. Eksponuje on błędy w interfejsie użytkownika i tworzy identyfikowalną historię audytu dla kontroli, a wszystko to w bezpiecznym środowisku chmury.

Bloomberg Tax Fixed Assets to rozwiązanie do zarządzania aktywami kapitałowymi w przedsiębiorstwie, które zmniejsza ryzyko i oszczędza czas i pieniądze użytkowników rozliczających i zarządzających pełnym cyklem życia środków trwałych.

Aby uzyskać więcej informacji i umówić się na demo, odwiedź http://onb-tax.com/Isi950IRhPE.